Automobilių plovimas

 • Universalus salono viliklis - PULIMAX 12 KG
  Kodas: P0217

    Aukščiausios kokybės universalus salono valiklis. "PULIMAX" yra koncentruotas produktas, kuris buvo sukurtas tam, kad pasiektų geriausių rezultatų. Šis produktas naudojamos visoms plaunamoms automobilio vidaus dalims, puikiai valo tekstilinius, paviršius, puikiai tinka valyti odą alkantara, palieka itin malonų švaros kvapą. Nekenkia plaunamiems paviršiams.

  49  su PVM
  Valiklis padangoms - FAST & BLACK LIQUIDO 4,5 L. IT/ENG
  Kodas: P0498

  Aukščiausios kokybės padangų valiklis. Šis produktas yra antistatinis, praktiškas, kuris nesitepa ir nelimpa, pasižyti tuo, kad apsaugo ir atgaiviną originalią padangos spalvą, taip pat apsaugo padangą nuo įtrūkimų, cheminių, bei oro sąlygų poveikio.

  42  su PVM
  Rūgštinis ratlankių ploviklis - SPLENDORLEGA 25 KG
  Kodas: PB244

    Aukščiausios kokybės aliuminio ir metalo ratlankių ploviklis. Jis švelniai ir greitai pašalina nešvarumus, bei geležies likučius, kurie kaupiasi ant paviršių atkurdamas pradinį jų spindesį.Taip pat gali būti naudojamas plastikiniams ratlankių gaubtams valyti. Nekenkia plaunamiems paviršiams.

  89  su PVM
  Šarminis ploviklis - MANGUSTA 25 KG best selection
  Kodas: P1051

  Aukščiausios kokybės putojantis šarminis išorės paviršių ploviklis (purvo tirpiklis). Puikiai tinka automatinėms bekontatėms savitarnos plovykloms, profesionalioms plovykloms pirminiam purvo atmirkymui. Šis produktas išskirtinis itin tiršta ir vizualiai patrauklia puta, taipogi neužkemša žemo slėgio putų formavimo įrenginių. Nekenkia plaunamiems paviršiams.  

  69  su PVM
  (007/Kg)
  Šarminis ratlankių ploviklis - POWER WHEEL 25 KG best selection
  Kodas: P0604

  Tai itin stiprus šarminis ploviklis skirtas aliuminių, metalinių paviršių ir ratų gaubtų plovimui. Nekenkia plaunamiems paviršiams ir nesukelia korozijos. Itin plačiai pritaikomas produktas, kuris gali būti naudojamas tunelinėse, automatinėse ir profesionaliose rankinėse plovyklose.

  74  su PVM
  (007/Kg)
  Aktyvios putos - WHITE SCHIUMA ATTIVA 4G 25 KG best selection
  Kodas: P0505

  Aktyvios putos išorės paviršių plovimui. Stipriai putojanti plovimo priemonė kuri turi geras nuriebalinimo iš purvo šalinimo savybes, tai pat išskirtinai pasižymi apsauga paviršiams nuo jų apgadinimo. 

  59  su PVM
  (236/Kg)
  Vaškas-sausiklis DROP CLEAN 25 L best selection
  Kodas: P0121

  Smarkai koncentruotas vaškas-sausiklis. Sudėtyje yra ilgai išliekančių paviršių apsaugos ir konservavimo priemonių. Suteikia spindesį ir hidrofobinę plėvelę apdorotiems paviršiams. Nepalieka jokių padengimo pėdsakų ir laikosi ilgiau nei įprasti produktai.

  149  su PVM
  (015/Kg)
  Vaškas - sausiklis IDRODIAMANT EXTRA 25 L best selection
  Kodas: P0128

  Smarkai koncentruotas vaškas-sausiklis. Sudėtyje yra ilgai išliekančių paviršių apsaugos ir konservavimo priemonių. Itin tinkamas dirbti su vandentiekio, kietu ar iš naujo plovimui apdorotu panaudotu vandeniu. Nepalieka jokių padengimo pėdsakų.

  95  su PVM
  (010/Kg)
  Šarminis ploviklis - JEDY 2 SUPER-FOAM 25 KG best selection
  Kodas: P0603

  Aukščiausios kokybės smarkiai putojantis šarminis išorės paviršių ploviklis (purvo tirpiklis). Puikiai tinka automatinėms bekontatėms savitarnos plovykloms, profesionalioms plovykloms pirminiam purvo atmirkymui. Šis produktas išskirtinis itin tiršta puta, paviršių apsaugomis ir geru aromatu. Nekenkia plaunamiems paviršiams.  

  79  su PVM
  (008/Kg)