Ratlankių, padangų plovimas

 • Rūgštinis valiklis rūdžių valymui - CROMOBRILL 2G 12 KG
  Kodas: P0648

  Valymo priemonė skirta pašalinti nešvarumus nuo metalinių, plieno ir aliuminio paviršių . Šis produktas išsiskiria tuo, kad lengvai pašalina purvą nuo stabdžių trinkelių ant ratlankių, bei atkuria blizgesį ant aliuminio paviršių.

  49  su PVM
  Šarminis valiklis rūdžių šalinimui - CROMOBRILL 2G 6 KG
  Kodas: P0722

  Valymo priemonė skirta pašalinti nešvarumus nuo metalinių, plieno ir aliuminio paviršių . Šis produktas išsiskiria tuo, kad lengvai pašalina purvą nuo stabdžių trinkelių ant ratlankių, bei atkuria blizgesį ant aliuminio paviršių. 

  29  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Ilgalaikio poveikio valiklis padangoms - EXTREME BLACK 4,5 L.
  Kodas: P0761

    Aukščiausios kokybės, ilgalaikio poveikio, ypač juodinantis padangų valiklis. Idealiai tinka žemo profilio padangoms, suteikia ilgalaikį blizgesį, pasižymi vandeniui atspariomis savybėmis. Vandeniui nelaidžios medžiagos dėka išlaiko ilgalaikį blizgesį, yra atsparus lietui, neleidžia padangoms įtrūkti. Šis produktas neriebus ir nelipnus, apsaugo nuo dulkių prilipimo, bei yra malonaus kvapo. 

  39  su PVM
  Valiklis padangoms - FAST & BLACK LIQUIDO 4,5 L. IT/ENG
  Kodas: P0498

  Aukščiausios kokybės padangų valiklis. Šis produktas yra antistatinis, praktiškas, kuris nesitepa ir nelimpa, pasižyti tuo, kad apsaugo ir atgaiviną originalią padangos spalvą, taip pat apsaugo padangą nuo įtrūkimų, cheminių, bei oro sąlygų poveikio.

  42  su PVM
  Rūgštinis ratlankių ploviklis - SPLENDORLEGA 25 KG
  Kodas: PB244

    Aukščiausios kokybės aliuminio ir metalo ratlankių ploviklis. Jis švelniai ir greitai pašalina nešvarumus, bei geležies likučius, kurie kaupiasi ant paviršių atkurdamas pradinį jų spindesį.Taip pat gali būti naudojamas plastikiniams ratlankių gaubtams valyti. Nekenkia plaunamiems paviršiams.

  89  su PVM
  Šarminis ratlankių ploviklis - POWER WHEEL 25 KG best selection
  Kodas: P0604

  Tai itin stiprus šarminis ploviklis skirtas aliuminių, metalinių paviršių ir ratų gaubtų plovimui. Nekenkia plaunamiems paviršiams ir nesukelia korozijos. Itin plačiai pritaikomas produktas, kuris gali būti naudojamas tunelinėse, automatinėse ir profesionaliose rankinėse plovyklose.

  74  su PVM
  (007/Kg)