Ypatingi pasiūlymai

 • Vaškas-sausiklis DROP CLEAN 25 L best selection
  Kodas: P0121

  Smarkai koncentruotas vaškas-sausiklis. Sudėtyje yra ilgai išliekančių paviršių apsaugos ir konservavimo priemonių. Suteikia spindesį ir hidrofobinę plėvelę apdorotiems paviršiams. Nepalieka jokių padengimo pėdsakų ir laikosi ilgiau nei įprasti produktai.

  129  su PVM
  (013/Kg)
  149  Sutaupykite 20 
  Vaškas - sausiklis IDRODIAMANT EXTRA 25 L best selection
  Kodas: P0128

  Smarkai koncentruotas vaškas-sausiklis. Sudėtyje yra ilgai išliekančių paviršių apsaugos ir konservavimo priemonių. Itin tinkamas dirbti su vandentiekio, kietu ar iš naujo plovimui apdorotu panaudotu vandeniu. Nepalieka jokių padengimo pėdsakų.

  85  su PVM
  (009/Kg)
  95  Sutaupykite 10 
  Aktyvios putos - WHITE SCHIUMA ATTIVA 4G 25 KG best selection
  Kodas: P0505

  Aktyvios putos išorės paviršių plovimui. Stipriai putojanti plovimo priemonė kuri turi geras nuriebalinimo iš purvo šalinimo savybes, tai pat išskirtinai pasižymi apsauga paviršiams nuo jų apgadinimo. 

  52  su PVM
  (208/Kg)
  59  Sutaupykite
  Šarminis ploviklis - SILVER PRE WASH 2G 25 KG best selection
  Kodas: P0523

  Aukščiausios kokybės šarminis išorės paviršių ploviklis (purvo tirpiklis). Puikiai tinka automatinėms bekontatėms savitarnos plovykloms, profesionalioms plovykloms pirminiam purvo atmirkymui. Šis produktas išskirtinis itin lengvai nuplaunama puta ir geru aromatu. Nekenkia plaunamiems paviršiams. Geriausias kainos kokybės santykis. 

  49  su PVM
  (005/Kg)
  59  Sutaupykite 10 
  Prekė išparduota. Susisiekite